Podnośniki Przegubowo-Teleskopowe

Wynajmujemy podnośniki przegubowo-teleskopowe z aktualnymi badaniami UDT oraz z pełnym osprzętem i własnym serwisem. Oferujemy wynajem krótko lub długoterminowy na terenie całego kraju. Ładowarki Merlo wynajmujemy z pełną obsługą operatorską lub same maszyny. W przypadku wynajmu ładowarki z obsługą operatorską nie pobieramy kaucji.

Nasze ładowarki teleskopowe mogą być wyposażone w – widły, łyżkę, dźwig tzw. (żuraw hydrauliczny ), kosz osobowy do prac wysokościowych oraz wyciągarkę.

W cenie wynajmu wliczone są:usługa operatora, osprzęt i pełen serwis. Oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość świadczonych usług.

Wszystkie prace na wysokościach, w tym te ogólnobudowlane, wymagają zastosowania odpowiedniego sprzętu, który nie tylko przyspieszy realizację zleceń, ale również zwiększy bezpieczeństwo pracowników. Wykorzystywane są do tego podnośniki przegubowo-teleskopowe, które dzięki łamanym ramionom pozwalają dotrzeć do nawet trudnodostępnych miejsc. Poruszają się zarówno w pionie, jak i w poziomie, dlatego są często uważane za bardziej funkcjonalne, niż modele nożycowe i pionowe. W zależności od konstrukcji modelu ramię teleskopu może obrócić się nawet o 360°.

Samojezdne podnośniki przegubowo-teleskopowe

Samojezdne podnośniki przegubowo-teleskopowe to doskonała propozycja dla każdej firmy. Są one przystosowane do pracy nawet na nierównej powierzchni, mogąc ustawić się bezpośrednio przy np. ścianie budynku. Położenie samego kosza można zmienić przy pomocy konsoli znajdującej się wewnątrz, co znacząco podwyższa wygodę pracy – pracownik nie musi przerywać wykonywanych zadań, aby przestawić całą konstrukcję.

Można wyróżnić trzy rodzaje napędów podnośników przegubowo-teleskopowych:

  • spalinowe (diesel),
  • elektryczne.

Doskonałą propozycją jest w szczególności ten ostatni wariant, dzięki któremu do środowiska naturalnego nie przedostają się żadne spaliny lub innego rodzaju zanieczyszczenia. Ponadto maszyna pracuje cicho, nie tracąc przy tym na wysokiej wydajności. Można je wykorzystać do realizacji takich zleceń, jak naprawa oświetlenia zewnętrznego lub ulicznego, montaż systemów rynnowych, wyklejanie billboardów, mycie okien, a także przeprowadzanie remontów elewacji. Warto zauważyć, że w przypadku większości modeli podnośników przegubowo-teleskopowych, w koszu może znaleźć się nawet dwóch pracowników.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Chcesz wynająć podnośnik?
Napisz do nas!

KLIENCI, KTÓRZY SKORZYSTALI Z NASZYCH USŁUG
  • Logo EURO 2012
  • Logo PLAY
  • Logo T-mobile
  • Logo NBP
  • Logo ATLAS Estates
  • Logo cityboard media
  • logo Muzeum Powstania Warszawskiego